Money Lobby U Keflana
Money Lobby

Brakuje Ci pieniędzy na nowe przedmioty z DLC ? Lub może dopiero zaczynasz swoją przygodę w GTA a nie chcesz zaczynać od zera ? Jeśli tak to dobrze trafiłeś ! Dzięki modowaniu konta u keflana będziesz mógł sobie pozwolić na luksusowe życie w Los Santos !

Modowanie wirtualnej gotówki u mnie jest bezpieczne i niewykrywalne 100% a kosztuje tylko 20 zł za 250 MLN ! Trwa to jedynie 10 min od momentu zalogowania się na konto !

Uwaga ! Jest to modowanie konta przez passy ! Nie Money Lobby ! Przed zapłatą przeczytaj dokładnie instrukcję i uzupełnij poprawnie treść donate !

Aby zakupić Modowanie Konta przez PaySafeCard, PayPal, przelew DotPay, Sms, BitCoin lub kartą należy przystąpić do wysłania donate tutaj

Przy płatności skinami do gier na platformie Steam należy wysłać ofertę wymiany tutaj

Do wiadomości oferty wymiany podaj dane do logowania+kontakt fb.

W treści donate podaj dane do logowania + link do Twojego profilu Facebook. Gdy nie masz konta na Facebook’u możesz podać link do profilu steam, nazwę discorda lub w najgorszym wypadku maila.

Posiadając GTA na social clubie kupujący musi podać e-mail i hasło od social cluba.

Posiadając GTA na steamie kupujący musi podać login i hasło od steama. Mając steam guarda możesz go wyłączyć całkiem ale nie musisz. Przy logowaniu będę do Ciebie pisał o kod steam guarda.

Tak powinna wyglądać treść Twojego donate!

Przy zakupie modowania konta w wersji SocialClub :

Blad kurwa ;/

Przy zakupie modowania konta w wersji steam :

Blad kurwa ;/

Możesz również skorzystać z modowania statystyk i levelu tutaj.

Ⓒ Keflan.pl 2015-2020. Kodzik: Gaway69